תוכניות חיסכון אישי ופנסיוני

לכסף שלך מגיע טיפול אישי
במשך חיינו אנו רוצים לחסוך כסף למען העתיד ולמען ילדינו .  כסף צריך "לעבוד בשבילנו " לכן צריך לדעת לנהל ולהשקיע בחוכמה ועל פי צרכיך.  התוכניות הקיימות בשוק הן  רבות ומגוונות, איך תדע מה מתאים לצרכיך?   בדיוק כאן אנו נכנסים ואנו נדע להתאים לך את תוכנית החיסכון  וההשקעה בהתאם לנכסך הקיימים ופעילות ההשקעה ונוכל להמליץ לך היכן "לשים" את הכספים.

התאמה אישית לצרכים שלך
אנו בקידמה יודעים כי השקעה כספית  היא מימוש התוכניות שלך לטווח ארוך ולטוח קצר.  ההמלצה על  בחירת תוכנית החיסכון, קופת הגמל או קרן ההשתלמות היא עניין ראשון באסטרטגיית ההשקעות שלך ולכן, הצעד הראשון בבניית אסטרטגית ההשקעות שלך היא בחינה כוללת של הכספים והנכסים שלך, וטווח הזמן הדרוש לך.  ההחלטה על הרכב ההשקעות שלך תותאם ספציפית לאסטרטגיית ההשקעות שלך.  אם זה בסיוע בבחירת התוכניות הקיימות בשוק ואם זה בדמי הניהול המוזלים.

חסכון כהשלמה פנסיוני
כל תוכניות החיסכון שהומלצו על ידינו יכולים לשמש כהשלמה לפנסיה במקומות העבודה.

ליווי לאורך כל הדרך
גם לאחר הרכבת תוכנית החיסכון וההשקעות, אנו נמשיך ללוות אותך באמצעות דוחות ופגישות תקופתיות, על מנת לעקוב אחר פעילות ההשקעות הקיימות ולוודא שאכן התוכניות הקיימות מתאימות למטרות לשמם "הכסף עובד".

כוחנו בידע
קבוצת קידמה קיימת כ- 30 שנה ואנו מכירים לעומק את עולם ההשקעות, את תוכניות החיסכון ואת ההון האנושי  העומד מאחורי ההשקעות , בכל בתי ההשקעות וחברות הביטוח.  הידע הזה נותן לנו את התבונה בכל הקשור בהתאמת בית ההשקעות והתוכניות לצרכים שלך.

טכנולוגיה מתקדמת
כל בתי ההשקעות וחברות הביטוח "קשורים" אלינו ע"י תוכנה ייחודית שמשדרת לנו אחת לחודש את הביצועים במערך ההשקעות שלנו, הרכב ההשקעות ואנו יודעים את יעילות ההשקעות ביחס לסיכון.

יתרונות תוכניות חסכון על פני הבנקים
  1. דמי ניהול היא העלות היחידה (ללא דמי משמרת ועמלות קניה/מכירה)
  2. תוכניות חסכון ניתנות למשיכה חלקית או מלאה בכל יום וללא כנסות.
  3. ניתן לשלב בין הפקדה חד פעמית להפקדה חודשית
  4. מבחר רחב של מסלולי השקעה שנבחר עפ"י אסטרטגיית ההשקעה וצרכיך.
  5. מעבר חופשי בין מסלולי ההשקעה לא "אירוע  מס רווחי הון". המס יחושב רק בעת שחרור הכספים מהתוכנית
  6. ישנה אפשרות לעקוב אחר ביצוע ההשקעות בתוכנית ע"י קבלת קוד אישי וכניסה למערכת.